MBB02070D3012DC100 Vishay |BC Comp
  • More about MBB02070D3012DC100 Vishay |BC Comp
    MBB02070D3012DC100 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MBB02070D3012DC100 is described as RES 30.1K OHM 0.6W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN