MBB02070C9530FRP00 Vishay |BC Comp
  • More about MBB02070C9530FRP00 Vishay |BC Comp
    MBB02070C9530FRP00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MBB02070C9530FRP00 is described as RES 953 OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.