MBB02070C6652FRP00 Vishay |BC Comp
  • More about MBB02070C6652FRP00 Vishay |BC Comp
    MBB02070C6652FRP00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MBB02070C6652FRP00 is described as RES 66.5K OHM 0.6W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE