MBA02040C7503FCT00 Vishay |BC Comp
  • More about MBA02040C7503FCT00 Vishay |BC Comp
    MBA02040C7503FCT00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MBA02040C7503FCT00 is described as RES 750K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS