MBA02040C1053FCT00 Vishay |BC Comp
  • More about MBA02040C1053FCT00 Vishay |BC Comp
    MBA02040C1053FCT00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. MBA02040C1053FCT00 is described as RES 105K OHM 0.4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM