LSR3700Z04700KR500 Vishay |BC Comp
  • More about LSR3700Z04700KR500 Vishay |BC Comp
    LSR3700Z04700KR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. LSR3700Z04700KR500 is described as RES 470 OHM 1/2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"