LSR3700Z03900KR500 Vishay |BC Comp
  • More about LSR3700Z03900KR500 Vishay |BC Comp
    LSR3700Z03900KR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. LSR3700Z03900KR500 is described as RES 390 OHM 1/2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"