LSR3700Z02700KR500 Vishay |BC Comp
  • More about LSR3700Z02700KR500 Vishay |BC Comp
    LSR3700Z02700KR500 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. LSR3700Z02700KR500 is described as RES 270 OHM 1/2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK