AC05000005601JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about AC05000005601JAC00 Vishay |BC Comp
    AC05000005601JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. AC05000005601JAC00 is described as RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X