AC05000005109JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about AC05000005109JAC00 Vishay |BC Comp
    AC05000005109JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. AC05000005109JAC00 is described as RES 51 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.