AC05000003601JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about AC05000003601JAC00 Vishay |BC Comp
    AC05000003601JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. AC05000003601JAC00 is described as RES 3.6K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"