AC05000002001JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about AC05000002001JAC00 Vishay |BC Comp
    AC05000002001JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. AC05000002001JAC00 is described as RES 2K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK