AC05000001200JAC00 Vishay |BC Comp
  • More about AC05000001200JAC00 Vishay |BC Comp
    AC05000001200JAC00 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. AC05000001200JAC00 is described as RES 120 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM