AC01000001009JA100 Vishay |BC Comp
  • More about AC01000001009JA100 Vishay |BC Comp
    AC01000001009JA100 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. AC01000001009JA100 is described as RES 10 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.