WSR5R0400FEA Vishay /Dale
  • More about WSR5R0400FEA Vishay /Dale
    WSR5R0400FEA Vishay /Dale
    WSR5R0400FEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WSR5R0400FEA is described as RES 0.04 OHM 1% 5W 4527. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM