WSR3R0700FEA Vishay /Dale
  • More about WSR3R0700FEA Vishay /Dale
    WSR3R0700FEA Vishay /Dale
    WSR3R0700FEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WSR3R0700FEA is described as RES 0.07 OHM 1% 3W 4527. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"