WSR2R1500FEA Vishay /Dale
  • More about WSR2R1500FEA Vishay /Dale
    WSR2R1500FEA Vishay /Dale
    WSR2R1500FEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WSR2R1500FEA is described as RES 0.15 OHM 1% 2W 4527. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM