TMC01010K00FE02 Vishay /Dale
  • More about TMC01010K00FE02 Vishay /Dale
    TMC01010K00FE02 Vishay /Dale
    TMC01010K00FE02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. TMC01010K00FE02 is described as RES CHAS MNT 10K OHM 1% 12.5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM