SOMC1603820RGEA Vishay /Dale
  • More about SOMC1603820RGEA Vishay /Dale
    SOMC1603820RGEA Vishay /Dale
    SOMC1603820RGEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC1603820RGEA is described as RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM