SOMC160339K2FEA Vishay /Dale
  • More about SOMC160339K2FEA Vishay /Dale
    SOMC160339K2FEA Vishay /Dale
    SOMC160339K2FEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC160339K2FEA is described as RES ARRAY 8 RES 39.2K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE