SOMC16031K50GEA Vishay /Dale
  • More about SOMC16031K50GEA Vishay /Dale
    SOMC16031K50GEA Vishay /Dale
    SOMC16031K50GEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC16031K50GEA is described as RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM