SOMC160122K0GEA Vishay /Dale
  • More about SOMC160122K0GEA Vishay /Dale
    SOMC160122K0GEA Vishay /Dale
    SOMC160122K0GEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC160122K0GEA is described as RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE