SOMC1601220RGEA Vishay /Dale
  • More about SOMC1601220RGEA Vishay /Dale
    SOMC1601220RGEA Vishay /Dale
    SOMC1601220RGEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC1601220RGEA is described as RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE