SOMC16011K20GEA Vishay /Dale
  • More about SOMC16011K20GEA Vishay /Dale
    SOMC16011K20GEA Vishay /Dale
    SOMC16011K20GEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC16011K20GEA is described as RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP