SOMC140110K0GEA Vishay /Dale
  • More about SOMC140110K0GEA Vishay /Dale
    SOMC140110K0GEA Vishay /Dale
    SOMC140110K0GEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. SOMC140110K0GEA is described as RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH