RH02512R00FE02 Vishay /Dale
  • More about RH02512R00FE02 Vishay /Dale
    RH02512R00FE02 Vishay /Dale
    RH02512R00FE02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RH02512R00FE02 is described as RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK