RER75FR332MCSL Vishay /Dale
  • More about RER75FR332MCSL Vishay /Dale
    RER75FR332MCSL Vishay /Dale
    RER75FR332MCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75FR332MCSL is described as RES CHAS MNT 0.332 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM