RER75F75R0MCSL Vishay /Dale
  • More about RER75F75R0MCSL Vishay /Dale
    RER75F75R0MCSL Vishay /Dale
    RER75F75R0MCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F75R0MCSL is described as RES CHAS MNT 75 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM