RER75F5R36RC02 Vishay /Dale
  • More about RER75F5R36RC02 Vishay /Dale
    RER75F5R36RC02 Vishay /Dale
    RER75F5R36RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F5R36RC02 is described as RES CHAS MNT 5.36 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"