RER75F5R11RC02 Vishay /Dale
  • More about RER75F5R11RC02 Vishay /Dale
    RER75F5R11RC02 Vishay /Dale
    RER75F5R11RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F5R11RC02 is described as RES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL