RER75F38R3MC02 Vishay /Dale
  • More about RER75F38R3MC02 Vishay /Dale
    RER75F38R3MC02 Vishay /Dale
    RER75F38R3MC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F38R3MC02 is described as RES CHAS MNT 38.3 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.