RER75F3402MC02 Vishay /Dale
  • More about RER75F3402MC02 Vishay /Dale
    RER75F3402MC02 Vishay /Dale
    RER75F3402MC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F3402MC02 is described as RES CHAS MNT 34K OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM