RER75F10R0MC02 Vishay /Dale
  • More about RER75F10R0MC02 Vishay /Dale
    RER75F10R0MC02 Vishay /Dale
    RER75F10R0MC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER75F10R0MC02 is described as RES CHAS MNT 10 OHM 1% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"