RER70FR825RC02 Vishay /Dale
  • More about RER70FR825RC02 Vishay /Dale
    RER70FR825RC02 Vishay /Dale
    RER70FR825RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70FR825RC02 is described as RES CHAS MNT 0.825 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.