RER70F8870RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F8870RCSL Vishay /Dale
    RER70F8870RCSL Vishay /Dale
    RER70F8870RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F8870RCSL is described as RES CHAS MNT 887 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM