RER70F8661RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F8661RCSL Vishay /Dale
    RER70F8661RCSL Vishay /Dale
    RER70F8661RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F8661RCSL is described as RES CHAS MNT 8.66K OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F