RER70F6R81PCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F6R81PCSL Vishay /Dale
    RER70F6R81PCSL Vishay /Dale
    RER70F6R81PCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F6R81PCSL is described as RES CHAS MNT 6.81 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.