RER70F6980RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F6980RCSL Vishay /Dale
    RER70F6980RCSL Vishay /Dale
    RER70F6980RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F6980RCSL is described as RES CHAS MNT 698 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"