RER70F4640RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F4640RCSL Vishay /Dale
    RER70F4640RCSL Vishay /Dale
    RER70F4640RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F4640RCSL is described as RES CHAS MNT 464 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM