RER70F38R3RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F38R3RCSL Vishay /Dale
    RER70F38R3RCSL Vishay /Dale
    RER70F38R3RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F38R3RCSL is described as RES CHAS MNT 38.3 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE