RER70F3651RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F3651RCSL Vishay /Dale
    RER70F3651RCSL Vishay /Dale
    RER70F3651RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F3651RCSL is described as RES CHAS MNT 3.65K OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.