RER70F2R05RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F2R05RCSL Vishay /Dale
    RER70F2R05RCSL Vishay /Dale
    RER70F2R05RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F2R05RCSL is described as RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F