RER70F1R27RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F1R27RCSL Vishay /Dale
    RER70F1R27RCSL Vishay /Dale
    RER70F1R27RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F1R27RCSL is described as RES CHAS MNT 1.27 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK