RER70F18R7RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F18R7RCSL Vishay /Dale
    RER70F18R7RCSL Vishay /Dale
    RER70F18R7RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F18R7RCSL is described as RES CHAS MNT 18.7 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE