RER65F82R5RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F82R5RC02 Vishay /Dale
    RER65F82R5RC02 Vishay /Dale
    RER65F82R5RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F82R5RC02 is described as RES CHAS MNT 82.5 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE