RER65F61R9RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F61R9RC02 Vishay /Dale
    RER65F61R9RC02 Vishay /Dale
    RER65F61R9RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F61R9RC02 is described as RES CHAS MNT 61.9 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.