RER65F5R49RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F5R49RC02 Vishay /Dale
    RER65F5R49RC02 Vishay /Dale
    RER65F5R49RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F5R49RC02 is described as RES CHAS MNT 5.49 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL