RER65F4990RC0230 Vishay /Dale
  • More about RER65F4990RC0230 Vishay /Dale
    RER65F4990RC0230 Vishay /Dale
    RER65F4990RC0230 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F4990RC0230 is described as RES CHAS MNT 499 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN