RER65F34R8RC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F34R8RC02 Vishay /Dale
    RER65F34R8RC02 Vishay /Dale
    RER65F34R8RC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F34R8RC02 is described as RES CHAS MNT 34.8 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"