RER65F25R5PC02 Vishay /Dale
  • More about RER65F25R5PC02 Vishay /Dale
    RER65F25R5PC02 Vishay /Dale
    RER65F25R5PC02 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER65F25R5PC02 is described as RES CHAS MNT 25.5 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.